Match center

1/32 - Final - BCF Cup Junioren D/9 Cup

Mi 06.09.2023
FC Villars-sur-Glâne a (J D/9 3/3)
FC Bösingen (J D/9 3/3)
10
0
Mo 11.09.2023
FC Cudrefin (J D/9 3/3)
FC Saint-Aubin/Vallon a (J D/9 3/3)
2
1
Di 12.09.2023
ViViMaMiCha (5084) c (J D/9 3/3)
FC Sarine-Ouest a (J D/9 3/3)
1
7
SC Düdingen (J D/9 3/3)
FC Murten a (J D/9 3/3)
4
5
FC Gruyère-Lac a (J D/9 3/3)
Team La Gruyère (5134) (J D/9 3/3)
6
7
Team La Gruyère (5011) a (J D/9 3/3)
FC La Sionge (J D/9 3/3)
21
0
FC Ueberstorf  (J D/9 3/3)
FC Courtepin-Misery-Courtion a (J D/9 3/3)
2
3
FC Richemond b (J D/9 3/3)
Team Glâne (5069) a (J D/9 3/3)
4
14
Team La Sonnaz (5101) a (J D/9 3/3)
FC Cressier (J D/9 3/3)
1
2
FC Montagny a (J D/9 3/3)
FC Schoenberg b (J D/9 3/3)
4
3
Team Veveyse (5076) (J D/9 3/3)
FC Château-d'Oex (J D/9 3/3)
5
2
ViViMaMiCha b (5132) (J D/9 3/3)
US Basse-Broye (J D/9 3/3)
1
12
Team Verdières (5033) (J D/9 3/3)
FC Domdidier a (J D/9 3/3)
6
0
Mi 13.09.2023
FC Sarine-Ouest b (J D/9 3/3)
Team Glâne (5087) e (J D/9 3/3)
3
6
ViViMaMiCha a (J D/9 3/3)
FC Gurmels a (J D/9 3/3)
4
5
Team Verdières (5156) (J D/9 3/3)
FC Domdidier b (J D/9 3/3)
1
13
FC Vuadens a (J D/9 3/3)
Team La Gruyère (5046) a (J D/9 3/3)
2
1
FC Richemond a (J D/9 3/3)
FC Gurmels b (J D/9 3/3)
12
2
FC Marly a (J D/9 3/3)
Team La Sonnaz (5005) a (J D/9 3/3)
10
2
Sense-Oberland (5038) a (J D/9 3/3)
Team Cousimbert (5153) b (J D/9 3/3)
7
0
FC Murten b (J D/9 3/3)
FC Estavayer-le-Lac a (J D/9 3/3)
0
8
FC Corminboeuf (J D/9 3/3)
Sense Mitte (5080) a (J D/9 3/3)
0
5
FC Gumefens/Sorens a (J D/9 3/3)
FC Sarine-Ouest c (J D/9 3/3)
7
4
Team La Gruyère (5009) a (J D/9 3/3)
ViViMaMiCha d (J D/9 3/3)
9
4
FC Avenches (J D/9 3/3)
FC Schmitten a (J D/9 3/3)
0
8
Team Gibloux (5031) a (J D/9 3/3)
Team Veveyse (5003) (J D/9 3/3)
12
1
Team La Sonnaz (5122) a (J D/9 3/3)
FC Schoenberg a (J D/9 3/3)
4
3
Glâne-Sud (5150) a (J D/9 3/3)
FC Riaz a (J D/9 3/3)
5
3
Do 14.09.2023
Team Veveyse (5014) a (J D/9 3/3)
Team Cousimbert (5153) a (J D/9 3/3)
7
1
Sense-Oberland (5038) d (J D/9 3/3)
FC Villars-sur-Glâne b (J D/9 3/3)
3
2
Mi 20.09.2023
FC Central FR (J D/9 3/3)
Sense Mitte (5001) c (J D/9 3/3)
3
0
F
Sa 23.09.2023
Team Veveyse (5008) (J D/9 3/3)
Team La Gruyère (5046) b (J D/9 3/3)
0
6

Vorrunde - BCF Cup Junioren D/9 Cup

Mo 28.08.2023
FC Schoenberg b (J D/9 3/3)
Team La Sonnaz (5101) b (J D/9 3/3)
8
0
Di 29.08.2023
FC Gurmels b (J D/9 3/3)
FC Courgevaux (J D/9 3/3)
Team Veveyse (5014) b (J D/9 3/3)
FC Gruyère-Lac a (J D/9 3/3)
5
8
FC Gumefens/Sorens c (J D/9 3/3)
Team La Gruyère (5009) a (J D/9 3/3)
3
7
Team Cousimbert (5153) b (J D/9 3/3)
FC Vuadens b (J D/9 3/3)
3
2
FC Domdidier c (J D/9 3/3)
FC Avenches (J D/9 3/3)
0
4
Team Glâne (5087) e (J D/9 3/3)
U.S.C.V. (J D/9 3/3)
4
3
Team Cousimbert (5153) c (J D/9 3/3)
Team Gibloux (5031) a (J D/9 3/3)
5
19
FC Riaz b (J D/9 3/3)
Team Veveyse (5076) (J D/9 3/3)
1
6
Team Glâne (5006) b (J D/9 3/3)
ViViMaMiCha a (J D/9 3/3)
0
15
ViViMaMiCha d (J D/9 3/3)
FC Piamont (J D/9 3/3)
6
2
Sense Mitte (5001) c (J D/9 3/3)
FC Fribourg (J D/9 3/3)
3
2
Mi 30.08.2023
Team La Sonnaz (5005) b (J D/9 3/3)
FC Richemond b (J D/9 3/3)
0
3
F
FC Murten b (J D/9 3/3)
FC Ressudens (J D/9 3/3)
6
3
Sense-Oberland (5111) b (J D/9 3/3)
FC Marly a (J D/9 3/3)
1
6
FC Domdidier b (J D/9 3/3)
FC Montbrelloz (J D/9 3/3)
22
0
FC Saint-Aubin/Vallon b (J D/9 3/3)
Team Verdières (5033) (J D/9 3/3)
0
22
Team Verdières (5109) b (J D/9 3/3)
FC Cudrefin (J D/9 3/3)
4
5
Team Gibloux (5096) d (J D/9 3/3)
FC Vuadens a (J D/9 3/3)
1
8
Team La Gruyère (5009) b (J D/9 3/3)
ViViMaMiCha (5084) c (J D/9 3/3)
2
5
FC Gumefens/Sorens b (J D/9 3/3)
FC Sarine-Ouest b (J D/9 3/3)
0
14
Sense-Oberland (5038) d (J D/9 3/3)
FC Etoile-Sport a (J D/9 3/3)
8
0
Team Glâne (5069) b (J D/9 3/3)
ViViMaMiCha b (5132) (J D/9 3/3)
2
5
FC Sarine-Ouest c (J D/9 3/3)
Team Gibloux (5133) b (J D/9 3/3)
9
3
FC Richemond c (J D/9 3/3)
FC Corminboeuf (J D/9 3/3)
2
12
Team La Sonnaz (5041) (J D/9 3/3)
FC Villars-sur-Glâne a (J D/9 3/3)
0
10
FC Vully-Sport (J D/9 3/3)
FC Cressier (J D/9 3/3)
1
10
Glâne-Sud (5150) b (J D/9 3/3)
Team Veveyse (5003) (J D/9 3/3)
0
10
FC Schoenberg c (J D/9 3/3)
FC Villars-sur-Glâne b (J D/9 3/3)
2
9
Team La Gruyère (5046) b (J D/9 3/3)
Team Glâne (5077) d (J D/9 3/3)
5
4
Do 31.08.2023
FC Matran (J D/9 3/3)
FC Central FR (J D/9 3/3)
2
3
Mi 06.09.2023
Sense Mitte (5141) b (J D/9 3/3)
FC Schoenberg a (J D/9 3/3)
1
2
Team Gibloux (5096) c (J D/9 3/3)
FC La Sionge (J D/9 3/3)
3
4